Registrujúci nezobrazuje pod autokaravany

Domov Diskusné Fóra Technické problémy Registrujúci nezobrazuje pod autokaravany

Označené ako: ,

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #5193
    Mark Ukážka
    Účastník (Participant)

    Potom, čo sme prijala nové registrácii sa nezobrazí na karte kempovaní. Naše stránky sú http://piedmont2014.thatcamp.org/ . V minulosti som si, že strana Tábornice budú automaticky vyplnené. Sa zmenilo?

    Tiež, heads-up: aj potom, čo plugin Friends bol zakázaný, web beží zúfalo pomaly.

    #5194
    Patrick Murray, John
    Účastník (Participant)

    Vďaka. Môj prvý odhad je, že je tu niečo, čo skryté v poslednej aktualizácie, ktoré nefunguje podľa očakávania. Vyzerá to, že ostatní kempařů stránky boli aspoň niektoré podmnožina z účastníkov uvedených, tak, že nám dáva východiskové miesto pre diagnostiku.

    Sme neustále pracuje prostredníctvom zmien k zlepšeniu výkonnosti, a vyskúšať veľa nových možností.

    #5195
    Amanda French
    Keymaster

    Všetky pevné, Značka. Stránka Táborníci na vašich stránkach sa pomocou šablóny predvolenú stránku miesto “Karavany” šablóna. Ja som opravil, že na vašich stránkach, a tiež opravil ju na mieste, ktorý sa klonované keď si nové stránky vytvoril, takže nové stránky THATCamp by nemal mať tento problém odteraz.

    Ospravedlňujem sa za hroznú webu dnešné vystúpenie. Fuj.

    #5203
    Patrick Murray, John
    Účastník (Participant)

    Amanda,

    Je / sa niečo podobné deje na kontaktnej stránke? Dostávam e-maily na info @, ktorý by mal pravdepodobne ísť na usporiadateľa. Vyzerá to, že by som mal ísť a urobiť rovnakú zmenu pre niektoré lokality, ako AHA je na stránke kempovaní?

    #5271
    ghentlibrarylab
    Účastník (Participant)

    Hey Amanda

    This seems to be an issue for our THATCamp site – http://ghent2015.thatcamp.org – i, how can we fix this? All registrations have been approved, but none of them are showing up.

    Best
    Katrien Deroo

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
rchné Mellon Mellon